تبلیغات
وب لژیون مسافر ابراهیم موحدی www.c60ebi.ir - لژیون ویلیام وایت جمعه 95/09/12 "جشن اولین سال رهایی سیگار مسافر مجید شیروی رهجوی آقای ابراهیم موحدی"

به نام نامی اولین عاشق که اوست.

جلسه چهارم از دور دوم سری کارگاهای آموزشی خصوصی ویژه درمان سیگار

(ویلیام وایت) روز جمعه 95/09/12 با نگهبانی مسافر علی ، دبیری مسافر مهدی

و استادی مسافرابراهیم موحدی

با دستور جلسه چگونه شکرگذاری کنیم OT و دستور جلسه دوم: تولد یک سال

رهایی مسافر مجید شیروی از سیگار رأس ساعت 9 صبح شروع بکار کرد.


زمانی که انسان بتواند شکرگذار خوبی نسبت به خلق خدا باشد ،می تواند شکرگذار خداوند هم  باشد.تا زمانی که عشق به مخلوق را حس نکنیم ،نمی توانیم عشق به خداوند را حفظ کنیم و زمانی که نتوانیم از تمام یکسانی که برای ما زحمت می کشند تشکر کنیم از خداوند نیز نمی توانیم تشکر کنیم ......


استاد در مورد دستور جلسه چنین فرمودند:

درگذشته در  کنگره 60 ، روش پله ای فقط با تریاک تجویز می شد که برای خود داستانها و دردسرهای را به دنبال داشت ، یکی از این دردسرها تهیه مواد از فروشندگان بود که با استرس همراه بود ویکی از دردناکترین دردسرهای دیگر این بود که بعضی از همسفران مجبور بودند خوشان برای مسافرانشان مواد تهیه کنند .

البته لازم به ذکر است ، که تریاک یک دارو محسوب می شود ودر گذشته کاربرد بسیار مفیدی هم داشته واما در حال حاضر با روش وتهیه ot خیلی از مشکلات مسافران حل شده ، اول اینکه شربت  ot ناخالصی ندارد دوم اینکه مقدار مصرفی آن دقیق است و به عنوان بهترین داروی درمان اعتیاد به کار می رود.

شکر گذاری یعنی قدردانی  ، یعنی ارزش گذاشتن به چیزهایی که در اختیار ماست . زمانیکه شربتotجایگزین تریاک شد برای خیلی ها سفر کردن با شربت ot برایشان رویا بود ، چون هر کس نمی توانست این دارو را بهراحتی به دست بیاورد .در کنگره 60 همیشه معجزه وجود دارد ، جای شکر وقدردانی  از خداوند دارد ، درمان ot نیز یک معجزه است ،روش برتری کنگره  60 نسبت به مراکز دیگر روش Dst ،شربتot  و جهانبینی است که در کنار هم قرار گرفتن و درمان مسافران را فراهم کرده اند.

زمانی که انسان بتواند شکرگذار خوبی نسبت به خلق خدا باشد ،می تواند شکرگذار خداوند هم  باشد.تا زمانی که عشق به مخلوق را حس نکنیم ،نمی توانیم عشق به خداوند را حفظ کنیم و زمانی که نتوانیم از تمام یکسانی که برای ما زحمت می کشند تشکر کنیم از خداوند نیز نمی توانیم تشکر کنیم .

واما دستور جلسه دوم:

http://s8.picofile.com/file/8277074768/%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6%DB%B1%DB%B2%DB%B0%DB%B2_%DB%B0%DB%B9%DB%B3%DB%B1%DB%B5%DB%B8.jpg

http://s9.picofile.com/file/8277073900/%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6%DB%B1%DB%B2%DB%B0%DB%B2_%DB%B0%DB%B9%DB%B3%DB%B6%DB%B3%DB%B2.jpg

همانطور که می دانید امروزتولد آقای مجید شیروی است به ایشان و خانواده محترمشان تبریک می گویم و امیدوارم در جایگاه های بالاتر ایشان را ببینم،ایشان سفر خیلی خوبی داشتند و الان هم به شکر خدا خودشان و همسفر محترمشان در جایگاه کمک راهنمایی هستند.


اعلام سفر مسافر مجید:

آنتی ایکس مصرفی: روزانه یک پاکت سیگار وینیستون

تخریب: بیست و سه سال

مدت سفر: 10ماه و 4 روز

نام راهنما: آقای ابراهیم موحدی

در شروع 24 قطعه آدامس نیکوتین خوراکی

مدت رهایی: یک سال و بیست و سه روز

رشته ورزشی: والیبال
آرزو مسافر مجید:
آرزو می کنم که تمام مسافران کنگره 60 همراه با درمان خود به درمان و رهایی از سیگار 
برسند و مصرف کننده سیگاری در کنگره نباشد.

تهیه گزارش : مسافر سید مصطفیطبقه بندی: گزارش لژیون ویلیام وایت (ابراهیم موحدی)،  جشن تولد، 
برچسب ها: کنگره 60، ابراهیم موحدی، تبریک تولد، رهایی و تولد، شکرگزاری از OT،  

تاریخ : شنبه 13 آذر 1395 | 08:04 ب.ظ | نویسنده : ابراهیم موحدی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.