تبلیغات
وب لژیون مسافر ابراهیم موحدی www.c60ebi.ir - کارگاه آموزشی خصوصی مسافران (شیشه و تخریب های آن روی من) یکشنبه 95/4/13

به نام قدرت مطلق؛ الله

روز یکشنبه مورخ 13 تیر 95 جلسه چهارم از دور هفتم كارگاه های آموزشی

خصوصی مسافران كنگره 60 منطقه خمینی شهر شعبه امین گلی

به نگهبانی: مسافر محمد  استادی: مسافر حسین  و دبیری : مسافر جمشید

با دستور جلسه: "شیشه و تخریب های آن روی من"

راس ساعت 18 شروع بکار نمود.
 

استاد محترم اینچنین فرمودند:

مصرف کنندگان مخدرهای مرفینی با تصور غلط ترک مواد خود با استفاده از مصرف شیشه، آن را جایگزین می نمودند. اینگونه تصورات غلط تا به امروز افراد زیادی را به وادی اعتیاد و به مخرب ترین ماده مخدر یعنی شیشه کشانده است.


گزارش کامل در ادامه مطلب...
 

جایگاه استادی را به برادر هم لژیونی مان حسین آقا 
و به راهنمای بزرگوارمان؛ آقا ابراهیم تبریک می گوییم
و برای این عزیزان آرزوی بهترین ها را داریم.


استاد محترم اینچنین فرمودند:

 شیشه از خانواده آمفتامین ها است و اولین بار به منظور ایجاد هوشیاری و حس شجاعت در جنگ جهانی دوم برای سربازان مورد استفاده قرار گرفت. ورود آن به ایران اوایل دهه ی 80 بود ولی به علت قیمت بالای آن بیشتر در طبقه مرفه جامعه مورد استفاده بود و رفته رفته در اواخر دهه ی 80 با شروع تولید آن در داخل ایران و کاهش قیمت آن افراد بیشتری مصرف کننده ی آن شدند. مصرف شیشه در بین برخی اقشار دانشجو که برای مطالعه دروس خود نیاز به بیداری طولانی مدت داشتند تا دختران و زنانی که مجذوب تبلیغات آن در خصوص کاهش دهنده وزن شده بودند رواج بیشتری پیدا کرد و البته مصرف کنندگان مخدر های مرفینی نیز با تصور غلط ترک مواد خود با استفاده از مصرف شیشه، آن را جایگزین می نمودند. اینگونه تصورات غلط تا به امروز افراد زیادی را به وادی اعتیاد به مخرب ترین ماده مخدر کشانده است.

از علائم و اثرات مصرف شیشه بر روی جسم می توان به کاهش شدید آب بدن از طریق دفع ادرار، قرمز شدن گوش ها، تمایل به صحبت کردن بیش از حد، بزرگی مردمک چشم و در مغز تخریب بافت ها و کاهش توانایی ذهنی را نام برد. همچنین بر غدد درون ریز بدن تاثیرات منفی گذاشته و بخصوص عملکرد دریچه پروستات را مختل می کند.

 از اختلالات روانی آن که به واسطه ی افزایش 11 برابری دوپامین در مغز به وجود می آید می توان به بروز عارضه دو شخصیتی یا دو قطبی ، ایجاد سوء ظن نسبت به اطرافیان و بالا رفتن احتمال ارتکاب به قتل را نام برد.

استاد در پایان فرمودند:

طبق فرمایش آقای مهندس شیشه فراتر از یک مخدر است و از آن به عنوان مخرب یاد می کنند که اگر مواد مخدر را همچون بمب در نظر بگیریم تخریب شیشه مانند بمب اتم می باشد. خوشبختانه تجربه ثابت کرده درمان شیشه به روش D.S.T و با استفاده از داروی OT در کنگره امکان پذیر بوده و تاکنون افراد بسیاری به درمان رسیده اند. امیدوارم دیگر مصرف کنندگان شیشه نیز از این بستر، برای درمان خود استفاده نمایند.
 
دریافت نشان 30 روز رهایی


====================================

منبع : کنگره 60 نمایندگی امین گلیطبقه بندی: گزارش جلسات کنگره 60، 
برچسب ها: کنگره 60، راهنمای درمان اعتیاد، دستورجلسات، شیشه و تخریب های آن،  

تاریخ : سه شنبه 15 تیر 1395 | 01:00 ق.ظ | نویسنده : مسافر حسین | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.