تبلیغات
وب لژیون مسافر ابراهیم موحدی www.c60ebi.ir - شروع حرکت در بیکران به قلم کمک راهنما؛ مسافر ابراهیم موحدی
امروز ما شاهد عظمت و بزرگی کنگره 60 هستیم و این در حالی است که این ساختار از اول به این عظمت نبوده است و افراد زیادی برای اینکه امروز ما بتوانیم از آموزشهای کنگره بهره مند شویم از خیلی از خواسته های معقول شان گذشته اند تا امروز شاهد گسترش و موفقییت های پی در پی کنگره در سطح کشور و حتی بین الملل باشیم .

در ادامه مطلب بخوانید... 

درپانزدهم آذرماه سال یک هزار و سیصد و هفتاد و شش اتفاق بزرگی در درمان بیماری اعتیاد افتاد که نظیر آن تا به امروز در هیچ کجای جهان به ثبت نرسیده است . آغاز کنگره ای که تاکنون نزدیک به بیست و چهار هزار نفر از انسانهای در دام اعتیاد؛ در بیش از پنجاه نمایندگی در سراسر ایران به رهایی کامل از موادمخدر رسیده اند و پرونده اعتیادشان برای همیشه بسته شده است . 
امروز ما شاهد عظمت و بزرگی کنگره 60 هستیم و این در حالی است که این ساختار از اول به این عظمت نبوده است و افراد زیادی برای اینکه امروز ما بتوانیم از آموزشهای کنگره بهره مند شویم از خیلی از خواسته های معقول شان گذشته اند تا امروز شاهد گسترش و موفقییت های پی در پی کنگره در سطح کشور و حتی بین الملل باشیم .
ولی دستور جلسه بنیان چه چیزی را می خواهد به من بگوید ؟ به من می گوید : شروع حرکت در بیکران و آغازی تازه برای جان بخشیدن به انسانهای گرفتار در دام اعتیاد !! آغازی که بنیان آن در این هفته بیستمین سال آزادی و رهاییش است . ایشان با دست خالی و بدون هیچ  آزمایش گاهی توانستند کاری را انجام دهند که جهانیان با همه پیشرفت و امکانات در حل آن عاجز بودند . 


در اصل این هفته بیستمین سالروز بنیان حقیقت است . حقیقتی  که از چشم خیلی ها پنهان است ، زیرا حقیقت را در ماده و مادیات می دانند و مجذوب رحمت قدرت مطلق نشده اند و این ما هستیم  که به واسطه ی زندگی دوباره ای که کنگره به ما بخشیده است ، درحال  فاصله  گرفتن از ضد ارزش ها هستیم و به حکم پروردگار عالم ، در تزکیه و صیقل نمودن خود همراه با نیروهای الهی ، در راه رسیدن به مکانی که از آنجا انشعاب یافته ایم ، مسافر هستیم  . 
این هفته سالروز احیای عشق ؛ به معنای واقعی است . عشقی که ما با سه مولفه ی حس ، صوت و نور آن را دریافت کردیم و بعد در پی هم روان شدیم تا بدانیم آنچه نمی دانیم از هستی و نیستی . 
ما برای پی بردن به آنچه که هست ، باید تمنای دل داشته باشیم . یعنی بدانیم ناری هستیم که باید تبدیل به نور شود و این مهم میسر نمی شود مگر با آموزش و خدمت . کنگره 60 یعنی عشق بلاعوض به مخلوق یعنی عشق ورزیدن به خود و به کل هستی . 
باید سپاسگزار بنیان کنگره باشیم که وجود خود را وقف یافتن مجهولات بُعد خویش کرده و این سپاس و قدردانی یعنی سپاس از قدرت مطلق؛ الله .
 من زمانی که وارد کنگره شدم ، کمتر از چهارده سال از آغاز آن می گذشت و خدا را هزاران بار سپاس که در زمان حیات بنیان کنگره 60 به درمان رسیدم و این یکی از افتخارات من می باشد . همیشه به رهجویانم در سفر اول می گویم تمام تلاش خود را بنمایید تا با فرمان جناب مهندس و امضای ایشان به رهایی برسید . چون مطمئنم آیندگانی که در کنگره به درمان خواهند رسید ، آرزو می کنند ای کاش در زمان حیات مهندس با کنگره 60 آشنا می شدند و از آموزش مستقیم و مهر ومحبت بی کران این بزرگوار بهره می بردند . 
امیدوارم خداوند عمر نوح نصیب این بزرگ مرد تاریخ معاصر نماید و ما شایستگی آن را داشته باشیم تا در سایه ی ایشان ، در مسیر کنگره و اهداف آن قدم برداریم و مسئولیت خود را به درستی انجام دهیم .
این هفته فرخنده را خدمت جناب مهندس دژاکام و خانواده عزیز و محترم شان تبریک عرض می نمایم و بهترین ها را از خداوند متعال برای شان خواستارم .

با احترام؛ 

کمک راهنمـــا؛ مسافر ابراهیم موحدی

لژیون دوم نمایندگی امین گلی اصفهان
طبقه بندی: جهان بینی،  مقالات، 
برچسب ها: کنگره 60، درمان اعتیاد، ابراهیم موحدی، مقاله،  

تاریخ : شنبه 13 آبان 1396 | 03:36 ب.ظ | نویسنده : مسافر حسین | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.